O nás

ForFunsalsa škola

19.5.2010 jsme založili školičku párové salsy - ForFunSalsa a pustili se do úžasného dobrodružství...  Nejdříve v centru Prahy, po pár leteh jsme provozovali kurzy na Hájích a Českomoravské. Třikrát jsme se sešli se studenty na letním tanečním soustředění. Připravili jsme mnoho kontaktních salsa akcí, například "dobročinná akce pro děti v Peru" a "dobročinná akce Save Elephants"

V létě 2015 jsme ukončili kurzy, protože jsme se začali připravovat na narození našeho syna. Sešli jsme se na letních tanečních akcích a rádi se potkáváme na tanečním parketu v Praze :)

V zimě 2017 jsme otevřeli kurz pro začátečníky na Spořilově a těšíme se na další čas strávený v tanci.

Zdeněk Šubrt

Salsu jsem začal tancovat na kurzech MaD v Praze v lednu 2004, tehdy jsem netušil co vše mě to přinese. Od roku 2006 jsem se aktivně účastnil většiny tanečních akcí v Praze, salsových festivalů a týdenních seminářů. Navštívil jsem lekce salsy v New Yorku, Barceloně, Granadě a Buenos Aires. Salsa se brzy stala každodenní omáčkou mého života. Tanec chápu jako vzájemnou improvizaci partnera a partnerky, mají ho prožívat oba společně a ne jako jednotlivci!


Kristýna Šubrtová

Aktivní maminka, tanečnice a lektorka jogy ve studiu Fit joga na Spořilove

www.forfitjoga.cz